دوشنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
خانه / خمیر مایه اینستنت ساکسس / خرید و فروش خمیر مایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success
خرید خمیرمایه اینستنت ساکسس
خرید و فروش خمیر مایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success

خرید و فروش خمیر مایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success

آیا با خمیرمایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success آشنایی دارید؟ انواع این خمیرمایه ها به چه صورتی است؟ موارد مصرف انواع مرغوب این خمیرمایه خارجی به چه صورتی می باشد؟
اینستنت ساکسس به صورت گسترده توسط نانواهای ویتنامی شناخته شده است و برای انواع فرآیندهای تولید نان مناسب است. استفاده از آن ساده است، مانند خمیرمایه خشک فعال نیازی نیست که مجدد با آب مخلوط شود و یک جذب سریع و یکنواخت با خمیر را به ما ارائه می دهد. دو نمونه از این خمیرمایه ها در دسترس هستند و نانوای ها از میان این دو بر اساس شرایط استفاده مانند اضافه کردن قند، چربی، رنگ، مواد نگهدارنده و … و فرآیندهای تولید مانند درجه حرارت، زمان پخت و … انتخاب می کنند.
خمیرمایه اینستنت ساکسس نقره ای برای خمیرهای لاغر که از ۰ تا ۱۰ درصد قند به عنوان یک درصد از وزن آرد به کار می رود و خمیرمایه اینستنت ساکسس طلایی برای انواع خمیر شیرین با مقدار قند بیش از ۵٪ از کل وزن آرد به کار می رود. خمیرمایه اینستنت ساکسس برای استفاده می تواند بین ۰٫۵ تا ۲ درصد وزن آرد بسته به فرآیند و کاربرد مورد استفاده قرار گیرد. این خمیرمایه ها به صورت بسته بندی های ۵۰۰ گرمی تحت خلاء موجود می باشند و بایستی در جای خشک و خنک نگهداری شوند. مدت زمان ماندگاری آنها ۲ سال می باشد که تا پایان تاریخ انقضاء تمام ویژگی ها و و کارآیی آن حفظ می شود و بهتر است تا ۴۸ ساعت بعد از باز شدن درب بسته مصرف شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ایمان نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153236965
آدرس کانال: YeastTrading@
آدرس سایت: www.khamirmaye.ir
پست الکترونیکی: iman.norouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی بهترین خمیر مایه

عرضه اینترنتی بهترین خمیر مایه خارجی

بهترین و مرغوب ترین خمیر مایه ها و مخمرهای خشک و فوری در جهت تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار انواع خمیرمایه نان کانال لوازم قنادی ایران