خرید و فروش خمیر مایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success

خرید خمیرمایه اینستنت ساکسس

خرید و فروش خمیر مایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success


آیا با خمیرمایه خارجی اینستنت ساکسس Instant Success آشنایی دارید؟ انواع این خمیرمایه ها به چه صورتی است؟ موارد مصرف انواع مرغوب این خمیرمایه خارجی به چه صورتی می باشد؟
اینستنت ساکسس به صورت گسترده توسط نانواهای ویتنامی شناخته شده است و برای انواع فرآیندهای تولید نان مناسب است. استفاده از آن ساده است، مانند خمیرمایه خشک فعال نیازی نیست که مجدد با آب مخلوط شود و یک جذب سریع و یکنواخت با خمیر را به ما ارائه می دهد. دو نمونه از این خمیرمایه ها در دسترس هستند و نانوای ها از میان این دو بر اساس شرایط استفاده مانند اضافه کردن قند، چربی، رنگ، مواد نگهدارنده و … و فرآیندهای تولید مانند درجه حرارت، زمان پخت و … انتخاب می کنند.
خمیرمایه اینستنت ساکسس نقره ای برای خمیرهای لاغر که از 0 تا 10 درصد قند به عنوان یک درصد از وزن آرد به کار می رود و خمیرمایه اینستنت ساکسس طلایی برای انواع خمیر شیرین با مقدار قند بیش از 5٪ از کل وزن آرد به کار می رود. خمیرمایه اینستنت ساکسس برای استفاده می تواند بین 0.5 تا 2 درصد وزن آرد بسته به فرآیند و کاربرد مورد استفاده قرار گیرد. این خمیرمایه ها به صورت بسته بندی های 500 گرمی تحت خلاء موجود می باشند و بایستی در جای خشک و خنک نگهداری شوند. مدت زمان ماندگاری آنها 2 سال می باشد که تا پایان تاریخ انقضاء تمام ویژگی ها و و کارآیی آن حفظ می شود و بهتر است تا 48 ساعت بعد از باز شدن درب بسته مصرف شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *